Přístřešek do chaty pro auto: typy, materiály, výroba

Dobrá ochrana proti přírodním vlivům prodlužuje životnost vozu, snižuje náklady na práci a materiál během provozu. Nejjednodušší, ale docela efektivní prostředek - baldachýn do chaty pro auto. Pro realizaci příslušného projektu bez chyb je nutné přesně formulovat technické požadavky, vybrat nejlepší metody stavby. Nalezení správných odpovědí na tyto a další praktické otázky bude jednodušší po přečtení tohoto článku.

Kvalitní hala je povinnou součástí architektonického souboru moderního obytného domu

.

Úvod: carporty, rysy a nuance

Mělo by vyjasnit skutečnou potřebu vytvořit takovou budovu speciálně pro stroj. Vozidla jsou vytvořena speciálně pro použití v přírodním prostředí. Má-li smysl je dodatečně chránit a v relativně klidném režimu parkování? Pro správné závěry uveďte seznam škodlivých účinků a možných potíží:

 • V otevřeném prostoru se silnými poryvy větru v dešti mohou kapky vlhkosti proniknout do menších děr, mikrotrhlin. To vyvolává destruktivní korozní procesy. Jsou aktivovány řadou agresivních chemických sloučenin, které znečišťují moderní prostředí.​​
 • Prach snižuje původně bezvadný vzhled vozidla, snižuje funkčnost světlometů a signálních světel, zrcátek. Grit v mezeře může zanechat škrábance na povrchu skla.
 • Přímé paprsky slunce postupně snižují jas barev, vytvářejí viditelné skvrny na těle, kazí gumová těsnění a pneumatiky. Interiér přehřívají až k uvolnění nepříjemných pachů a alergenů s plastovými díly.
 • Odstranění ptačího trusu je nepříjemný, ale poměrně rychlý postup. Velké krupobití je schopno vytvořit mnohovíce problémů. Poškozené pouzdro výrazně snižuje náklady na stroj. Kvalifikovaná eliminace těchto vad je v některých případech srovnatelná s náklady na výstavbu garáže pro auto v zemi.
Předložené argumenty postačují k tomu, aby bylo možné zahájit posouzení příslušného návrhu. Měli byste také vzít v úvahu níže uvedené informace na fotografiích s komentáři.

Baldachýn nad strojem značně zjednodušuje provoz v zimním období

Rovněž zabraňuje tvorbě námrazy, možným škodám při demontáži a sněhu. Pokud je to liják na ulici - nakládání věcí a přistání bude prováděno v příjemném prostředí.

Lehká konstrukce je levná

Neexistují žádné stěny, okna a dveře, takže instalace kabiny dachy je mnohem jednodušší než montáž kabin, kůlny. Jeho rám lze postavit z tvarované trubky nebo z desek. V žádné z možností nebudete potřebovat výkonný základ, protože taková struktura nevytváří významná zatížení.

Z ondulinu bude možné instalovat střechu malé velikosti pouze za několik hodin

Můžete si zakoupit hotový prefabrikovaný rám od výrobce, skládací přístřešek pro automobily. Takovou konstrukci lze v případě potřeby rychle přemístit na jiné místo, demontovat pro skladování

Zařízení pro kabinu není obtížné přizpůsobit vozidlu určité značky s přihlédnutím k jinémuindividuální požadavky. V pracovních výkresech nastavte požadované rozměry šířky a výšky průchodu. Můžete vytvořit jeden komplex s hozblokom, nebo s bránou.

Pro úsporu místa použijte design konzoly s jednostrannou podporou

Krásný baldachýn plní své přímé funkce a stává se harmonickým prvkem designu

.

Umístění parkoviště na dachě: možnosti ubytování

\ t

Jedním z nejdůležitějších rozhodnutí je zvolit správné místo instalace. Závěry jsou vzaty v úvahu s ohledem na reliéf místa, vlastnosti provozu.

Umístění budovy přímo vedle vstupní skupiny pomáhá ekonomicky využívat volný prostor. Toto řešení však nechrání uživatele před deštěm a jinými nepříznivými atmosférickými jevy na cestě domů

Parkoviště před garáží je ideálním místem

Před zkoumáním různých variant jednotlivých kombinací je třeba uvést několik důležitých detailů. Pomohou správně odpovědět na otázku, která je lepší, garáž nebo garáž?

Při skladování zařízení uvnitř je větrání horší než venku. Pokud se vůz vydal z mrazivé ulice do vytápěné garáže, jsou vytvořeny příznivé podmínky pro kondenzaci vlhkosti. Roztoky solí a jiných antikorozních silnic urychlují korozi kovů.Pokud je odpovídající konstrukce instalována v suterénudo areálu pronikají domácí škodlivé výpary a pachy.Během zpátečky může mít silný teplotní rozdíl negativní vliv na určité části konstrukce vozidla.

Je vytvořena garáž s kůlnou pro dvě auta nebo více s přihlédnutím k počtu vozidel v rodině. Další parkovací místa budou užitečná během návštěv hostů

Umístění objektu mezi garáží a domem vytvoří prostor odolný proti povětrnostním vlivům. Ve velkých rozměrech areálu bude místo pro rekreační oblast

.

Takový baldachýn nad garáží zvyšuje bezpečnost pohybu v zimním období

Je to důležité!Tyto a další fotografie s příklady by měly být pečlivě prostudovány. Pomohou vám přijít na to, jak vyrobit lehký baldachýn vlastníma rukama bez dodatečných nákladů. Některé podrobnosti budou užitečné při sestavování seznamu individuálních požadavků na budoucí projekt.

Přístavy připojené k domu: fotografie dobrých možností

\ t

Rozšíření v blízkosti domu vytváří platformu odolnou proti povětrnostním vlivům

Konstrukce přiléhající k hlavní konstrukci, založené na hlavní stěně. Zvyšuje pevnost, zvyšuje odolnost proti zatížení větrem. Při přípravě byste měli pečlivě zvážit montáž.Je třeba připomenout, že některé základy jsou schopny se deformovat působením sil půdy, která se zvedá při silných mrazech.

Pro Úřzabránit takovým negativním projevům vytvořit pevný svazek mocenských prvků. V nejobtížnějších situacích byste měli vyhledat pomoc specializované kanceláře. Zkušení odborníci se rozhodnou, jak upevnit baldachýn na zeď, jak vytvořit stabilní jednotnou strukturu. Takový projekt nebude drahý. Jeho vytvoření profesionály vám umožní získat potřebné záruky.

Je třeba také připomenout, že dodatečná střešní krytina v blízkosti domu zvýší zatížení některých částí odvodňovacího systému. Je nutné provést vhodné změny systému odvádění dešťové vody.

Budova v blízkosti domu by měla být nejen krásná. Jeho estetické vlastnosti by měly být v souladu s celkovou konstrukcí

.

Tento příklad ukazuje, že střecha nástavce je vyrobena z relativně lehkých materiálů. Jednota stylu je zajištěna správně zvoleným barevným schématem, identickými sloupy podpěr, podobnými dlažbami před domem a pod baldachýnem.

V tomto videu je popsáno, jak vybudovat levný autopůjčovna.

Video: výroba a montáž vozu před domem pro automobily

Existují informace o přípravě nejjednodušší technické dokumentace, jsou uvedeny důležité údaje o jednotlivých pracovních operacích.

Vlastnosti vozidel pro 2 auta: co potřebujete vědět

Návrh konstrukce pro dvě vozidla s pohonnou jednotkou vytvořenou ve 3D

Pomocí moderních elektronických a softwarových nástrojů je snazší vytvářet architektonické projekty než ručně. Objemové rozložení velmi realistické reprodukuje parametry budoucí konstrukce. Může být pečlivě studován z různých stran. V případě potřeby se velmi rychle mění barvy, textury materiálů a další důležité parametry.

V tomto případě jsou rozměry celého objektu 8 x 6 metrů (hloubka x šířka). Jsou dostačující pro otevřený prostor pro dvě auta, s velkými uličkami mezi nimi a asi 1 metr ze všech stran na obrys střechy. Zatížení jsou rozložena podél bočních podpěr. Absence centrálního sloupku zjednodušuje parkování a snadný přístup. Výška k dolním příčným nosníkům - nejméně 250 cm. Plánovaná instalace systému pro sběr a odvod dešťové vody. Ve zdi ekonomické přístavby je vchod pro samostatný vchod.

Samostatně instalované auto pro dvě auta

Přesné parametry jsou stanoveny s ohledem na rozměry určitých vozidel, růst uživatelů

.

Tato fotografie ukazuje, že ani velké prolamované struktury obloukového typu se nezdají být těžkými konstrukcemi​​

Průsvitná střecha z polymerních materiálů dodává extra lehkost. Taková řešení se používají v malých předměstských oblastech.

Jak pokrýt carport: nejlepší materiály

Po stanovení společnéhoPřed volbou typu střešní krytiny je nutné provést několik vysvětlení. V tomto případě není pod ním žádný uzavřený prostor, takže konstrukce bude mít pouze podpěrné prvky a povrchovou vrstvu bez izolace a izolace. Pokrytí spodní části soupravy pouze pro zlepšení estetických vlastností.

Přístřešky mohou být:

 • single-pitch;
 • jsou štítové;
 • ;
 • konzola;
 • kombinované, složené z několika různých forem.

Výkres střechy se sedlovou střechou

Schéma konzolové konstrukce

Příklad projektu s jednostrannou střechou

Farma s velkým rozpětím komplexního tvaru

Carbons z polykarbonátu: snadné a spolehlivé

Při výrobě tohoto polymerního materiálu se do kompozice přidávají barviva. Vytvářejí nejen požadované estetické vlastnosti, ale také mění transparentnost.

Barva Průhlednost,%
chybí 80-85
žlutá 65-75
oranžová 55-60
odstíny hnědé a bronzové 40-45
modrá a zelená 25-35
červená 10-15

Zde jsou uvedeny průměrné parametry výrobků jednoho výrobce profilů. V současné doběvyrábějí produkty s různou úrovní sytosti barev, což umožňuje dosáhnout různých úrovní průhlednosti až po její úplnou absenci. Široká škála návrhů vám umožňuje vybrat možnost v přísném souladu s kritérii definovanými projektem.

Informace!Při změně tloušťky průhledného plechu ze 4 na 16 mm klesá propustnost světla z 80 na 65%.

Polykarbonát pro vozidla pod vozidlem je vysoce odolný proti UV záření. Pro snížení hmotnosti vytvořte plechy s dutinami (voštinová struktura). Takové produkty to snadněji zvládnete sami. Jsou lehčí než monolitické analogy, ale jsou konstruovány pro kratší životnost.

Parametry Měrná jednotka Typ materiálu
Monolitický Celulární
Měrná hmotnost kg na m2 M. 7,1-7,5 1,1-1,3
Životnost let 10-15 20-25

Tloušťka polykarbonátu se volí s přihlédnutím ke specifikům pokynů a možným zatížením v procesu nanášení:

 • Pro standardní jedno-, dvou-svažitý, klenutý vrchlík nad strojem: 4-6 mm.
 • Překrývající se rozpětí na dvou vozidlech: 8 mm.
 • Zvláště velké vzdálenosti mezi vztažnými čárami, zvýšeným větrem a zatížením v určité oblasti: 10 mm nebo více.
Typ materiálu Značka /Jméno Tloušťka, mm Rozměry listu (šířkax délka), cm Cena, rub.
Celulární, transparentní Sellex /Matador 3.3 210 x 600 1780-2300
Buněčná, průhledná Sellex /Solaris 4 210 x 600 1950-2200
Celulární, transparentní Sellex /Premium 4 210 x 600 2900-3250
Buněčné, barevné Sellex /Comfort 4 210 x 600 2380-2800
Celulární, transparentní Plastilux /ULTRAMARIN 6 210 x 600 3020-3400
Buněčné, barevné Plastilyuks /SUNNEX 6 210 x 600 3900-4100
Buněčná, průhledná Sellex /Solaris 8 210 x 600 4080-4300
Buněčné, barevné Plastilux /SUNNEX 10 210 x 600 4300-4500
Monolitické, průhledné Polygal 6 205 x 305 13200-14800
Monolitické, barevné Polygal 12 205 x 305 26800-28400
Informace!Ceny se značně liší v závislosti na konstrukci, složení přísad, politikách výrobců a obchodních společností. V tabulce stojí Premium Polycarbonate (Solaris) téměř o 50% dražší než Solaris. Pro tento produkt jsou však stanoveny různé záruky (20 a 10 let)

Délka listu dosahuje 12 m, což je užitečné pro pokrytí velkých rozpětí se šířkou 2 vozů

Tak velký, jako na obrázku, nebalený vrchlík z polykarbonátových desek nebude příliš těžký

Střecha k chatě se stěnami

Levná garážová „výměna“

Na obrázku je znázorněno, jak provést jednoduché rozšíření na hospodářskou jednotku s jednostrannou střechou

Carport z vlnité podlahy: železo na železo

Tento materiál je vhodný pro stavbu střechy. Váží trochu, dobře chráněný vícevrstvým povlakem proti korozi. Není schopen poškodit silné mechanické účinky.Konstrukce z profilovaných plechů nejsou příliš těžké stavět vlastními rukama.

V široké škále výrobků v této kategorii můžete rychle najít nejlepší volbu pro nátěry v barvě, profilu, tloušťce a ceně

Tento výkres může být použit k vytvoření malé přístřešky

Fotografie ukazuje, že profilované plechy jsou vhodné pro stavbu velkých konstrukcí

Při výběru těchto produktů je třeba zvážit následující faktory:

 • Referenční tabulky poskytují nejen normu, ale také užitečnou šířku. Faktem je, že při pokládce se desky vzájemně překrývají na jednom segmentu.
 • Pro střechu vrchlíku zvolte tloušťku od 0,5 do 0,8 mm. Příliš tenký kov, dokonce i s výztuhami, může být poškozen silným poryvem větru.
 • Kromě pozinkování používají výrobci práškové barvy a polymerní povlaky ke zlepšení svých ochranných funkcí.
 • Obchodní podniky nabízejí produkty této skupiny různých velikostí za ceny od 180 do 1600 rublů. a další. Pro nákup listů bez chyb ve srovnávací analýze je nutné provést přepočet s přihlédnutím k ceně jednoho metru čtverečního.

Speciální šrouby s pryžovými podložkami zajišťují bezpečné upevnění plechů a zabraňují pronikání vlhkosti. Barva může být vybrána podle dekorativního povlaku plechu

Carport kovových dlaždic: vyrobíme jeden celek s domem

Fotografie ukazuje příklad se stejným materiálem na střechách hlavní budovy a přístavby. Toto řešení zjednodušuje vytvoření jednotného harmonického architektonického souboru

Stejně jako v předchozích verzích je užitečný výkres

.

V procesu jeho tvorby je nutné koordinovat velikosti šikmých střešních článků se šířkou a délkou plechů z kovových dlaždic. U spojů je nutné zajistit spolehlivé podpěry. Pečlivý design zjednodušuje konstrukci vlastních rukou. Bude také užitečné, pokud bude realizace projektu svěřena realizaci specializované firmy na klíč. Získané znalosti pomohou kontrolovat výkonné umělce.

Důležité!Při studiu tržních cen a porovnání různých výrobků použijte výše uvedená doporučení pro plechy z vlnité lepenky. Kovová dlaždice se liší ve složitější formě. Vyrábí se v široké paletě barev. NěkteréVýrobci nabízejí individuální barvy podle standardů RAL.

Rámové nosné materiály pro automobily

Při stavbě těchto budov je možné instalovat masivní sloupy ze železobetonu, cihel, pěnových bloků. Ale v tomto článku budou uvažovány pouze kovové a dřevěné konstrukce. Tyto materiály jsou vhodné pro rychlou konstrukci lehkých konstrukcí.

Dřevěné markýzy: praktičnost a spolehlivost

Dřevěné rámové konstrukce mají následující výhody:

 • Mohou být vyrobeny z dřeva, prken a jiných standardních stavebních materiálů, které jsou levné.
 • Dřevěné polotovary nejsou příliš obtížné zvládnout vlastníma rukama.
 • Je-li to nutné, s pomocí nejjednodušších truhlářských nástrojů, můžete upravit přistávací rozměry, dokovací body k domu, podpěrné části.
 • Je-li nutné odstranit chyby v projektu, bude zapotřebí modernizace - tyto úkoly budou řešeny bez dodatečných nákladů.
 • Na chalupě si můžete instalovat jedno nebo jiné parkoviště, aniž byste se museli uchylovat k drahým odborníkům.
 • Na internetu je mnoho výkresů a návodů, jak tyto konstrukce provádět.Dokončené myšlenky lze rychle transformovat tak, aby vyhovovaly individuálním požadavkům.

Dřevěný rám vozidla je univerzální.Je vhodný pro následnou instalaci vlnité, ondulinové, polykarbonátové, kovové dlaždice nebo měkké střechy

Z tohoto materiálu můžete vytvořit velká vozidla pro osobní automobily a další vybavení

Fotografie ukazuje, že nosníky jsou upevněny na speciálních podpěrách

Mezi těmito prvky je izolační vrstva. Tento příklad vysvětluje, jak správně instalovat dřevěné tyče. Toto řešení zabraňuje pronikání vlhkosti z půdy, vzniku a vývoji procesů rozpadu.

Vysoce kvalitní impregnace nepropustí vlhkost do struktury dřevěných výrobků

Tato technologická operace prodlužuje životnost odpovídajících konstrukcí během provozu na čerstvém vzduchu. Pro dosažení dobrého výsledku je nutné striktně dodržovat pokyny výrobce příslušného nástroje, opakovat zpracování včas.

Canopy pro kovové auto: děláme to důkladně

Na výkresech uveďte funkční a dekorativní detaily, poznamenejte si místa a metody jejich upevnění

Použití materiálů v této skupině otevírá tyto možnosti:

 • V širokém sortimentu válcovaného kovu není těžké najít obrobky vhodné pro daný projekt. Kvalitní produkty v této kategorii jsou vytvářeny podle státních norem a dalších průmyslových norem. Jejich velikost, tvar, odolnost proti zatížení a další technické parametry jsou přesněsplňovat určité normy.
 • Kovové konstrukce jsou schopny odolat velké hmotnosti. Při správném výpočtu mohou být použity v kombinaci s těžkou keramickou střechou.
 • Takové haly si zachovávají estetické parametry a celistvost po celá desetiletí.

Některé z výhod jsou uvedeny níže na fotografii:

Vysoce kvalitní, trvanlivé výrobky různých tvarů jsou vyrobeny z kovu. Dřevěné protějšky ztěžují

Spolehlivé skládací struktury se získávají z lehkých profilů. Mohou být přemístěny, opraveny bez dodatečných nákladů

Po pečlivé přípravě může být na jednom chalupě proveden jednoduchý kovový baldachýn za jeden den

Kované prvky jsou spojeny s bohatstvím a luxusem

Autopůjčovna pro sebe: stavba krok za krokem

Pro konstrukci tohoto vozu bez chyb vyberte vhodné místo. Podrobně je tento problém zkoumán výše. Mělo by být pouze zdůrazněno, že nové zařízení by nemělo narušovat funkčnost stávajících zařízení: domů, garáží, altánů. Je vytvořen v jednom stylu designu.

Pokud je vrchlík připevněn k domu, jsou spoje studovány odděleně. Je nutné vyloučit možnost vzájemného negativního vlivu při pohybu podpěr v důsledku vysoké hladiny podzemních vod při extrémním chladu. V nejtěžšímstavba je postavena na základu pilotového šroubu.

Geologická studie je užitečná k tomu, aby se zjistilo, jak lze co nejlevněji poskytovat spolehlivou podporu. K tomu, před zahájením stavby, je na navrhovaných místech provedeno několik otvorů pro instalaci sloupů pro halu. Tato kontrola je povinná s významnou váhou rozšíření.Ukáže-li se, že základ pro sloupy je příliš drahý, zkuste si najít vhodné místo pro instalaci automobilu ve dvoře nebo v zahradě.

Několik variant betonových sloupů. Kovová podpěra může být ponořena do roztoku nebo v ní instalována při lití odpovídajících vložených dílů

Současně je nutné určit materiály rámu, střechy. To pomůže vypočítat zatížení z budovy a parametry nadace. V této fázi je třeba objasnit následující podrobnosti:

 • Pokud přirozené osvětlení nestačí, budete muset nainstalovat odpovídající vybavení. Musí být navrženy pro venkovní použití. Svítidla, která splňují IP54 a vyšší, jsou dobře chráněna před vlhkostí.
 • Pro úsporu energie použijte LED . Takové lampy jsou schopny fungovat hladce v obtížných podmínkách po několik let.
 • Country carport pod autem v blízkosti domu je vhodný pro drobné opravy, výměnu oleje a jiných spotřebních kapalin, čištění kabiny a mytí. Pro připojení nástrojůelektrický pohon zde můžete dát zásuvky. Mělo by se zjistit, jak jej nainstalovat a další zařízení v souladu s platnými bezpečnostními normami, kabeláž.
 • Jednostranný a dvoustupňový vrchlík by měl být doplněn vhodným odvodňovacím obrysem. Je třeba objasnit, jak je správně připojit k obecnému kanalizačnímu systému.

Po obdržení odpovědí na uvedené otázky je nutné připravit výkresy. Pokud nevíte, jak to udělat sami v přísném souladu s konstrukčními normami - kontaktujte příslušné odborníky. Lehká jednoduchá konstrukce desek pro dvůr může být postavena s velkou bezpečností bez pečlivých výpočtů. Ale i v takové variantě rozpočtu je lepší připravit dokumentační balíček:

 • náčrty s rozměry;
 • seznamy materiálů, nástrojů;
 • důležité technologické poznámky.

Tento popis typického akčního algoritmu vám pomůže zjistit, jak postavit autem pro auto v zemi vlastními rukama:

 • Pro stanovení hranic střechy je nutné vzít v úvahu odpovídající parametry stroje a zvýšit hranice ve všech směrech o 0,8-1,25 m.
 • Na základě údajů projektové dokumentace kupují nezbytné součásti.
 • Místo na pozemku by mělo být připraveno s ohledem na hmotnost vozidla,intenzity využívání parkoviště. V každém případě je půda odstraněna do hloubky 15 cm nebo více. Od sutin, štěrku, písku vytvořit polštář, utěsnit příslušnou vrstvu získat homogenní strukturu.
 • S přihlédnutím k vlastnostem zvolené technologie konstruují pás , sloupcový nebo základ desky.
 • U těžkých strojů - vytvořit plošinu ze železobetonu.
 • Po úplném ztuhnutí stavebních směsí přecházejí na montážní operace. Nejprve namontujte rám z kovových nebo dřevěných prvků. Na něm upevněte střechu, dekorativní prvky, lampy, další vybavení.
Informace!Pokládání inženýrských sítí lze rozdělit do několika etap. Některé kanály, například, mohou být vytvořeny při vyrovnání místa, v procesu plnění nadace.

Následující fotografie poskytují další užitečné tipy a doporučení.

Je vhodnější svařovat a barvit jednotlivé díly ve stacionární dílně. Přímo u objektu bude postačovat pouze instalace

Z nápisu nebo markýzy pro nákladní vozidlo můžete vytvořit různá užitečná zařízení. Zejména - carport

Z tkaniny získáte dobrý ochranný prostředek proti slunci a dešti

Je třeba poznamenat, že je obtížné vytvořit trvanlivé a spolehlivé materiály ze šrotových materiálů.stavba Je nutné upřednostnit dobře rozvinutý projekt nebo zakoupit hotový soubor příslušné destinace.

V tomto videu autor projektu vypráví, jak levné je vytvořit funkční zahradu v chatě:

Článek na toto téma:

Přístřešky připojené k domu. Foto-příklady návrhů z různých materiálů a tipů pro vlastní instalaci v samostatné publikaci našeho portálu.

Kde mohu koupit carport: ceny a výrobci

Následující tabulka uvádí tematické návrhy výrobců. Tyto údaje vám pomohou zjistit, kolik výrobních polykarbonátových výrobků a dalších materiálů stojí. Je třeba zdůraznit, že některé sady lze zakoupit levně. Mohou být objednány s dodáním do chaty na správné adrese.Pro správné srovnání je nutné vyjasnit cenu s instalací, složení a pravidla pro plnění záručních povinností.

Fotky Název produktu Velikost ochranného obvodu, m Cena, rub. Poznámky
Polygonální hala Storacot 2,5 x 2,5 24300-25800 Skládací konstrukce pod vozidlem ze syntetické tkaniny s impregnací na rám z hliníkových trubek.
Logika přístřeší 3 x 6,1 15200-16800 Tuto univerzální kovovou rámovou konstrukci lze použít k uspořádánípikniky, jiné akce. Jeho cena je zcela srovnatelná s náklady na výrobu takové struktury jako takové.
Idea lcover Kryt auta 2,5 x 3,5 85500-96200 Za takovou cenu můžete postavit kvalitní přístřešek s baldachýnem.

Pokud vybere, než zahrnout automobil na několik hodin v horkém počasí, můžete věnovat pozornost odnímatelné látkové markýze . Stacionární dřevěná kůlna s kůlnou je výhodnější pro běžné používání. Se správným výpočtem můžete vytvořit vhodný design rychle, levně a bez zbytečných nákladů na práci.