Zlepšení území soukromého domu nebo jak si vybudovat svůj vlastní Neverland

Investovali jste spoustu úsilí a peněz do stavby luxusního venkovského domu. Vše, co v něm je, je promyšleno do nejmenšího detailu: požitky z interiéru, praktičnost a pohodlí všech pokojů, velká fasáda. Myslíte si, že tato práce skončila? Ne! Jako každý diamant, váš domov potřebuje slušný rám. Místo, na kterém se nachází, by nemělo zaostávat za hlavní strukturou. Naším dnešním tématem je zlepšení území soukromého domu. Jak uspořádat teritorium a zahradu tak, aby se všichni nemocní trápili závistí a vy a vaši blízcí si užíváte opravdu luxusní krajiny?

Krásná zahrada je vizitkou majitelů venkovského domu

Plánování krajinářského řešení nádvoří soukromého domu (foto příklady)

Nevěřte chytrým lidem, kteří věří, že krása a praktičnost jsou různé věci. Pokud věnujete dostatek času na design krajiny soukromého domu, můžete dosáhnout vynikajícího výsledku a zohlednit přání celé rodiny.

Nejprve vytvořte seznam těchto přání, jedná se o první fázi práce. Budeme muset hovořit se všemi domácnostmi, vyplnit políčka pro jejich domácí mazlíčky a zapsat body, s nimiž byste chtěli potěšit své hosty. Pouze na první pohled se zdá, že není možné uspokojit všechny tyto požadavky. Pokud vaše stránky kolem domu trvá alespoň 6-8 akrů, věřte mi, všechno bude fungovat.

Před přijetím tužky prostudujte hotové projekty krajinného designu. Síť není těžké najít nejen fotografie krásných statků, ale i četná videa od profesionálních firem zabývajících se designem místní oblasti.

Tip!Plánování území v blízkosti domu a jeho uspořádání vlastními rukama je skvělou příležitostí k bližšímu rozhovoru se svými příbuznými. Udělejte si to běžnou věc a budete si proces užívat.

Společná práce s dětmi vám přinese mnoho radosti

Co je ještě důležité pro vypracování plánu pro příměstskou oblast:

 • Vlastnosti krajiny.Pokud je to obtížné, neměli byste trávit čas a penízevyrovnávání svahů a vyplňování nížin. Použijte tyto rozinky porazit jejich atraktivní strany. Ale nezapomeňte: svahy musí být bezpečně vyztuženy a nížiny jsou vybaveny s drenážním systémem tak, aby nedocházelo ke stagnaci vody.
 • Architektura hlavních budov.Konstrukce dvorku by měla odpovídat stylu domu. Jinak dostanete disonanci, která zničí celý dojem.
 • Podnebí.Nehledejte rostlinné palmy v blízkosti domu v Arktidě. Používejte rostliny, které se budou ve vašich povětrnostních podmínkách cítit dobře. Krásná zahrada je velkou částí krajinářských prací. Omráčení, utrpení exotických rostlin nebude potěšit oko.

Nesnažte se o globální investice do krajiny.Nejjednodušší nápady jsou někdy nejlepším řešením pro malý dvůr. Výjimkou jsou samozřejmě oblasti se zámky. Pak, cokoliv, co se dá říci, pokud jste vlastníkem takového pokladu, budete muset udržet značku, bez ohledu na to, kolik stojí.

A další rada: před plánováním záhonů a altánů nakreslete místo komunikace na vašem projektu. To je důležitý bod, protože všechny tyto sítě vyžadují pravidelnou údržbu a opravy. Nebudete spokojeni s myšlenkou demontáže altánu k vyčištění odtokové šachty. Přemýšlejte o takových situacích předem.

Co by tedy mělo být uvedeno v plánu pozemku:

 • umístění budov;
 • umístění nádrže;
 • tratě a místa;
 • záhony a skluzavky;
 • místo pro zahradu;
 • vnější a vnitřní oplocení;
 • 95) umístění svítilen a jiných světel;
 • místa pro zahradní sochy a jiné dekorační prvky.

Zde je několik příkladů projektů:

Vylepšení stránek: Tipy pro stylisty

Design krajiny je tvůrčí snahou. Existuje mnoho originálních stylistických řešení, která zcela proměňují obvyklé nádvoří venkovského domu.

Pro začátek lze všechny styly rozdělit do dvou konvenčních směrů:

 • eko-směr, zachování přirozenosti přírodní krajiny nebo vytvoření nejspolehlivější verze přirozeného řádu věcí;
 • zdůraznilo pěstování místní oblasti s použitím jasných formulářů a pečlivě vybraných prvků.

Vyberte si směr, který se vám nejvíce líbí, a jednejte. Toto není úplný seznam možných krajinářských stylů v uspořádání loděnice s jejich charakteristickými rysy:

Styl a fotografie Požadavky Charakteristika

Styl krajiny
Min náměstí - 12 akrů

Rostliny: zimostráz, bezinky, thuja, jasmín

Květiny- tulipány, narcisy, růže, krokusy

Zahradní nábytek: dřevo
Tento obraz se týká ekologického směru a zahrnuje zachování přirozené přirozenosti v krajině. Nepoužívá striktní formy a jasné linie. Veškerý design by měl být organicky spojen s přírodou. Pro krajinářský styl je důležitý promyšlený terénní plán. Květiny nejsou vysazeny v záhonech, ale na otevřených plochách. Prvosenky a letní rostliny jsou umístěny ve skupinách. Kvetoucí kompozice jsou orámovány úhledným trávníkem. Pokud to dovolí prostor, je uspořádán rybník s lekníny a liliemi. Taková konstrukce místa v blízkosti domu bude vyžadovat neustálou péči.

Pravidelné klasiky
Min náměstí - 15 akrů

Rostliny: thuja, lila, divoké hrozny

Květiny - růže, begonie, salvie

Zahradní nábytek: kovaný kov
Fanoušci přísné řádnosti budou milovat tento terénní plán. Zahrnuje použití přísných symetrických forem. Všechny stromy a keře by měly být oříznuty. Květinové záhony v blízkosti domu, stejně jako vojáci na přehlídce, jsou dokonce a dokonale zdobené. Pergoly a další světelné budovy v zahradě jsou vyráběny v klasickém stylu, nejlépe s využitím sloupů v designu. Všechny cesty a záhony jsou z přírodního kamene. Květiny v záhonech by měly odpovídat stylu: žádné sedmikrásky. V designu zahrady byly použity dekorativní vázy a sochy, fontány.

Expanze Skandinávie
Min náměstí - 20 akrů

Rostliny: divoké hrozny, thuja, živé ploty

Květiny - vřes, ostatní květy

Zahradní nábytek: kámen a strom v přirozené formě
Tento styl je pro milovníky otevřeného prostoru a prostornosti. Projekt loděnice by měl mít živé ploty, přírodní maurský trávník a houštiny vřesů. Rybníky přírodní formy jsou vítány. Hlavní věcí je maximální otevřenost a zachování přírodních forem krajiny.

Země
Min čtverec - 9 akrů

Rostliny: ovocné stromy, keře, šeřík

Květiny - léčivé byliny, měsíčky, řeřichy

Zahradní nábytek: hrubě ošetřené dřevo [187 ]
Jednoduchý a uvolněný styl vesnického domu a nádvoří je jedním z nejpopulárnějších mezi majiteli venkovských statků. Nejsou zde žádná přísná pravidla. Jediný požadavek - co nejvíce přirozeně jasné barvy a přírodní materiály. Pozemek v obci, můžete bezpečně zasadit třešně, jablka a švestky. V původních postelích - zahradní lůžka vysazeny kvetoucí léčivé byliny, které nevyžadují zvláštní péči. Proutěný plot, dekorativní vozíky a studny, zvířecí postavy jsou vítány.

Moderní
Min náměstí - 20 akrů

Rostliny: keře na živé ploty, trávníkové trávy

Květiny - nevíta

Zahradní nábytek: kovové výrobky
V tomto plánu není krajinářství nejdůležitější věcí. Větší pozornost je věnována kompozicím, které se sjednocujícesty a pozemky. Vyznačuje se přítomností zaoblených linií a ozdobných ozdob, které tento formulář opakují. Když se rozhodujete, jak plánovat dvůr v tomto stylu, „tanec“ z domova. Všechny stopy musí jít k němu.

Japonská zahrada
Min náměstí - 8 akrů

Rostliny: javor, divoké hrozny, třešně

Květiny - pivoňky, obiloviny, kosatce

Zahradní nábytek: bambusové výrobky
Tento filozofický styl předurčuje k samotě a míru. Hlavními prvky jsou kameny různých tvarů a barev. Harmonie musí být přítomna ve všech kompozicích. Pro výzdobu ve dvoře je nastaven bambusový plot, lucerny z kamene, zástěny a přirozený efekt. V tomto stylu určitě musí být přítomná voda v jakékoliv formě, ať už je to rybník nebo potok.

Minimalismus
Min čtverec - 3 akry

Rostliny: jehličnany, vrby, bříza, trávník

Květiny nejsou vítány

Zahradní nábytek: kámen a dřevo
Tento design má minimální množství detailů. Vše musí podléhat přísné symetrii. Všechny prvky musí odpovídat materiálu a barvě soukromého domu. Pro registraci se používají zrcadla, kulové tvary a plastové výrobky.

High-Tech
Min čtverec - 4 akry

Rostliny: jehličnany, cypřiše, vrby, trávník

Květiny - nevíta

Zahradní nábytek: kov
Ideální pro ty, kteří často nenajde čas na zahradní práci. Zahradní dekor využívá polykarbonát, kov a plast. Barevný štěrk nebo barevné čipy se používají k vytváření barevných kompozic. Rostliny jsou umístěny v moderních květináčích. Všechny křoviny a stromy mají přísný geometrický tvar. Zvláštní pozornost je věnována osvětlení. Můžete použít solární LED design. Pro dekoraci pomocí abstraktních objektů.

Středomoří
Min náměstí - 6 akrů

Rostliny: jehličnany a citrusy, thuja, palmy

Květiny - všechny

Zahradní nábytek: ratan
Vytvoření středomořského letoviska na zahradě v obci není snadný úkol. Rostliny subtropics mohou být zasazeny v květináčích a přineseny do domácího skleníku během chladného období. Tento design vypadá atraktivně v oblastech s přirozenými nepravidelnostmi. Světlé barvy, mořské oblázky, starožitné servírovací předměty slouží k dekoraci. Je nezbytné zachovat mořské téma bude potřebovat nádrž.

Kouzlo Provence
Min náměstí - 8 akrů

Rostliny: ovocné stromy, okrasné keře

Květiny - všechny

Zahradní nábytek: réva, strom
Romantická sofistikovanost Provence fascinuje na první pohled. Snadná nedbalost při návrhu altánů a květinových záhonů, použití starožitností v kombinaci s jasnými záhony a útulnými textiliemi v rekreační oblasti - to vše je mimo soutěž. Skladby a důvody by měly býtdlažba z přírodního kamene. Vyzdobit zahradu pomocí řemesel vyrobených vlastníma rukama.

Toto není úplný seznam možných stylů a trendů. Vyberte si, co dáváte přednost. Nejjednodušší způsob je, je-li dům přilehlých stránkách se nachází v lese - nechat všechno, jak je a užívat si přírodní krásy přírody.

Ploty a chodníky ve dvoře soukromého domu (foto příklady)

Při konstrukci části nádvoří trasy jsou lokality a plot velmi důležité. Pomocí jednoduchých technik je můžete proměnit ve skutečná mistrovská díla, která samy o sobě dekorují krajinu.

Zde je několik nápadů na dlažby:

 • Kombinace kamene a trávyje běžnou technikou. Pomocí této kombinace můžete vytvořit stopy libovolného tvaru na stopách.

Tyto cesty je třeba pečlivě sledovat, čas od času snížit trávu a odstraňovat plevele

 • Cesty se štěrkem.Když položíte kamenné dlaždice a mezi nimi usnete, prostý nebo barevný štěrk, dostanete originální design dlažeb pro dvůr.

Tato možnost není určena pro ty, kteří rádi běhají naboso

 • Cesty z oblázků.Pokud nevíte, jak vyložit cesty v zahradě, přemýšlejte o oblázcích. Jedná se o cenově dostupný přírodní materiál. Pokud je v blízkosti vašich stránek řeka - nejezděte příliš daleko na to, abyste vyzvedli různé barvy a velikostioblázky.

Experimentování se vzory a barvou kamenů a dlažebních kamenů můžete vytvořit skutečné umělecké dílo s vlastními rukama, které bude trvat déle než deset let

 • Mozaikové cesty.Jak obkládat dvůr, pokud není po ruce žádný přírodní kámen? Použijte vše, co máte po ruce! Barevné sklo z láhve, zbytky dlaždic, kousky lícových cihel.

Takové světlé cesty budou levné a budou se dívat, jak se říká, na sto procent!

 • Skladby od spil.A další nápad, než pokrýt loděnici: použít ostříh dřeva. Je lepší, když to bude tvrdé dřevo: dub, akácie, buk. Není nutné, aby řezy byly stejné. Jejich průměr může být odlišný, takže je ještě zajímavější. Aby tyto cesty vydržely déle, měly by být dřevěné fragmenty ošetřeny lněným olejem nebo jiným ochranným prostředkem a pod cestou by měla být uspořádána drenážní podložka z písku.

Taková dlažba na dvoře soukromého domu bude vypadat přirozeně a originálně

 • Dlažební materiál.Dlaždice - nejjednodušší řešení problému. Pokud si vezmete jasné fragmenty, použijte originální design kolejí, pomocí běžných dlažeb, můžete také dosáhnout vynikajících výsledků.

Foto dlažební desky na kolejích:

Použití různých barev dlažbymůžete vytvořit jedinečné vzory

Pokrytí loděnice v blízkosti domu může být provedeno ze stejných materiálů jako cesty. To vše bude stylové a organické.

Související článek:

Dlažební desky ve dvoře soukromého domu. Typy dlaždic, fotografie s příklady a podrobné pokyny, jak to udělat sami, rady a doporučení odborníků - viz tento přehled.

Šerm je také důležitou součástí krajinného designu.Šedý plot z břidlice může zničit celý dojem z vašeho úsilí, proto věnujte náležitou pozornost designu plotu soukromého domu.Fotografie originálních řešení:

Dřevo je nejběžnějším materiálem pro výrobu krytého plotu v soukromém domě

Takový plot může být natřen v jasných barvách nebo může zachovat strukturu dřeva, zvýraznit ho lakem nebo skvrnou. Pokud je dům dřevěný, pak plot kolem domu by měl být dřevěný. Pokud se pro zónování používají malé ploty v provedení loděnice, mohou být také vyrobeny ze dřeva.

Nemůžete použít desku, ale větve pro nízkou wattle

Profesionální list - snadno použitelný a odolný materiál. Ohradu z ní lze také ozdobit tak, aby to nebylo nudné monotónní plátno. Pro registraci použijte přírodní kámen a kované předměty.

Kovová krajka ornament přiláká pozornost a učiní obyčejný plot jedinečným výrobkem

Cihlové ploty lze také zdobit přírodním kamenem a kováním, kombinovat je se dřevem.

Použití ozdobných cihel v plotech vypadá dobře. S ním můžete vytvořit skutečné mozaikové vzory

Související článek:

Ploty a ploty pro dům. Nápady na fotografie a originální řešení, odborné rady, které najdete v tomto materiálu, vám pomohou učinit správnou volbu.

Zelené živé ploty - jedna z nejúspěšnějších možností pro venkovský statek. Jsou příjemní pro oko a zároveň bezpečně skryjí vaše místní území před cizinci. Jako podpora pomocí obvyklé mřížky. Na živý plot jsou vysazeny vytrvalé trvalky, jako jsou dívčí hrozny nebo citrónová tráva.

Můžete pěstovat vinnou révu a kvést, pak vás potěší bohatými květy v průběhu sezóny

Související článek:

Rychle rostoucí lezci na plot. Tyto rostliny nejenže dodají atraktivní pohled na živý plot, ale také nádherně skryjí nádvoří před zvědavýma očima. Chcete vědět, které rostliny jsou nejlepší pro krásné ploty? Přečtěte si naši recenzi!

Zahradnictví a krajinářství: základní principy

Zahradnické zahradnictvívyžaduje dodržování určitých pravidel. V blízkosti domu nemůžete zasadit stromy a květiny. To bude nejen zkazit vzhled zahrady, dát yard chaotický a neuspořádaný vzhled. Špatná výsadba může nepříznivě ovlivnit vývoj rostlin. Někteří se budou překrývat s jinými, nedávajíce plný rozvoj, kvetení a plodnost.

Krajinný design podléhá určitým zákonům. Není to samozřejmě host, v každém případě je třeba vzít v úvahu mnoho proměnných: světelnost místa, klimatické vlastnosti, směr větru, specifičnost půdy. Je nutné vybrat takové rostliny, které budou v těchto podmínkách dobře růst.

Ekologizace může být vertikální nebo horizontální. Před prováděním výsadby by měl být vypracován podrobný plán s ohledem na to, jak v budoucnu porostou stromy a keře.

Uskutečnění plánu vlastníma rukama není obtížné - prostudujte si vlastnosti rostlin, které plánujete zasadit, a označte je na projektu místa vykládky. Načrtněte tečkovanou čáru, jakou velikost budou mít keře a stromy v dospělém stavu.Rozdělte objekty horizontálního zahradnictví - záhony, trávníky, růžence. Neměli by spadat do stínu stromů.Vertikální zahradnictví lze použít pro trámy, ploty, oblouky, stěny domů.

Poradenství!Galerie oblouků propletených kvetoucími vinicemi vypadá nádherně. Tento typ vertikálního zahradnictví je vhodný pro téměř jakékoliv místo.

oblouky

Kromě výsadby rostlin přímo v zemi můžete použít hrnce a zavěšené hrnce. Tato možnost je vhodná zejména v případě, že se chystáte na místní území umístit exotické hosty: palmy nebo olivovníky.

Pokud nevíte, jak zasadit malou plochu, použijte vertikální záhony. Mohou pojmout téměř všechny květiny

Zavěšené kontejnery se zelení vypadají dobře na stěnách a stěnách soukromého domu

Foto příklady různých metod úpravy krajiny:

Originální květinové záhony na nádvoří soukromého domu (foto příklady)

Design květinového záhonu je pro milovníky květin fascinujícím úkolem. Složení, vytvořené vlastními rukama, se stane charakteristickým znakem majitelů domů. Květinové záhony mohou mít velmi odlišné tvary. Při rozhodování, jak uspořádat záhon, není nutné omezovat se na přísné geometrické tvary. Je lepší, když přistání bude mít hladké zaoblené linie, takže se přirozeně vejdou do krajiny.

Poradenství!Je nepohodlné se starat o široké záhony, neusilovat o tuto formu bez zvláštní potřeby.

Když plánujete květinovou zahradu, zvažte funkce reliéfu lokality.Zvažte, že ne všechny rostliny se cítí dobře ve vlhkých nížinách.V takovém místě může být vhodnější nainstalovat skluzavku .

Místo přímo před domem je nejvýhodnější pro výsadbu květin. Budou viditelné po celou dobu

Další dobré místo - u vchodu do areálu

Krásné kvetoucí rostliny by měly být jistě umístěny v rekreační oblasti

Poradenství!Květinové záhony vypadají skvěle v kombinaci s trávníkem. Kontrast jasných květenství a šťavnatých zelení potěší oko. Tato možnost je vhodná pro loděnici v soukromém domě, pokud trvá minimálně 6 akrů.

Je-li místo pro záhony definováno a nakresleno v hlavním plánu, je na čase rozhodnout, co zasadit. HToby květinový záhonu tě potěšil dlouho, od začátku jara do pozdního podzimu, musíš tvrdě pracovat. Rostliny by měly být vysazeny podle ročních období.Naučte se, které květiny nabírají pupeny v jakou dobu. Na jaře - tulipány a krokusy, na počátku léta - astry, begónie a měsíčky, blíže k podzimu - jiřiny a chryzantémy. Nezapomeňte na trvalky, jsou nenáročné a za příznivých podmínek budou také kvést celé léto.

Tip!Při výsadbě květin do záhonu nenechávejte příliš mnoho volného místa. Plevel ho rychle vyplní.

Při výsadbě rostlin pro terénní úpravy místa zvažte jejich velikost. Nejvyšší by měl být umístěn na pozadí. Pro barevné záhony je důležité správně kombinovat barvy, vyhnout se pestrémuporuchy. Nejjasnější prvky jsou obvykle umístěny ve středu a podél okrajů neutrální pozadí.

Příklady fotografií, jak krásné je zasadit květiny na dvoře:
Související článek:

Záhony a záhony s řemeslnými výrobky, jejichž fotografie jsou v tomto článku - to je skvělá příležitost ukázat vynalézavost a kreativní vtip.

Krásné zahrady a nádvoří: foto příklady designu zahradního nábytku

Pokračování v úpravě zahrady, nezapomeňte, že všechno by mělo být harmonické. Zahradní chaty, altány, květinové zahrady v zahradě soukromého domu by měly být kombinovány do ozdob a výzdoby cesty. Fotografie takových skladeb zahrnují originální nábytek pro dvůr a zahradu.

Nábytek lze vyrábět ručně. Pro práci používejte obchodní dřevo nebo improvizovaný materiál.Hlavní věc je, že výrobek je pohodlný a dobře zapadá do celkové krajiny.

Tip!Pro zahradní nábytek je lepší nepoužívat měkké dřevo, bude to půda oblečení.

V zahradním designu pro soukromé domy se často používají klády a řezy stromů, kde skuteční mistři vytvářejí kompozice bez použití hřebíků a šroubů

Jednoduchou možností pro soukromé nádvoří a zahradu je konopný nábytek

Zahradní design ve středomořském stylu zahrnuje použití ratanového nábytku

Krásné soukromé zahrady ve stylu Provence se nedají bez proutěného nábytku. Útulné houpací křeslo bude velmi oblíbené u všech domácností

Kovaný nábytek také dokonale zapadá do krajiny. Chcete-li pohodlně sedět, použijte měkké polštáře a koberce

Na mnoha fotografiích zahrady na soukromém pozemku uvidíte houpačku. Mohou být tak krásné a pohodlné, že se jim budou líbit nejen děti, ale i starší generace

Pokud existuje úkol, jak zařídit území bez dodatečných nákladů, použijte tyto materiály. Pro výrobu nábytku můžete použít palety, pneumatiky pro automobily a kabelové navijáky. Vzorky fotografií z těchto produktů:Související článek:

V našem přehledu zjistíme, jak je zahradní lavička navržena s hřbetem vlastníma rukama. Výkresy a detailní fotografie budou nejlepší design.

Přístavby v soukromém domě: fotografie a doporučení

V příměstské oblasti není pouze zahrada. Chcete-li se dobře pobavit v zemi, budete potřebovat různé budovy ve dvoře. Přístřešky ve dvoře, altány, malé nádrže, vyrobenéudělej to sám - to vše by mělo být organickou součástí krajiny.Dům a dvůr s hospodářskými budovami by měl vypadat jako jeden.

Jak postavit dvůr tak, aby byl dostatek místa pro rekreační oblast, parkoviště a rybník? Podívejme se na rysy různých nádvoří.

Fotografie nejlepších altánů na nádvoří soukromého domu

V soukromém domě je snadné postavit altán vlastníma rukama. Hlavní je, že architektura této světlé budovy je spojena s architekturou hlavní budovy. Volba stylu stránky by měla být podporována i v altánu. Pro country styl je logické vybrat si hrubé dřevo a přírodní materiály. High-tech znamená použití moderních stavebních materiálů, skla a kovu. Středomořský styl nabízí použití lehké konstrukce s lezeckými rostlinami.

Konstrukce nádvoří soukromého domu s altánem ve středomořském stylu

Altán v ruském stylu

Altán v japonském stylu

Arbor v high-tech stylu

Altán ve stylu Provence

Několik tipů pro umístění trnu:

 • jestliže pozemek má těžký reliéf s výškovými rozdíly, instalovat altán na kopci: toto řešení poskytne dobrý výhled;
 • je-li na staveništi nádrž, je baldachýn instalován ne více než tři metry od vody. To jeudržet strukturu před nepříznivými účinky vysoké vlhkosti;
 • stezky a stezky vedoucí k altánu by měly být vybaveny kvalitním osvětlením. Dobrým nápadem by bylo použít solární hořáky nebo snímače pohybu.

Pokud nevíte, jak vybavit altán uvnitř, zamyslete se nad účely, pro které ho chcete použít. Pokud je to místo k odpočinku v horkých dnech, budete potřebovat lehké pohovky.Pro přátelská a rodinná jídla je nutné postavit stůl pod kůlnu a případně grilování nebo grilování.

Pokud je trn potřebný velmi zřídka, můžete se omezit na skládací konstrukci. Cena těchto výrobků je nízká, baldachýn se snadno demontuje a při montáži zabírá minimální prostor

Související článek:

Elegantní materiály mohou být vyrobeny z různých materiálů trny: jednoduché a krásné. Fotky, které najdete v tomto přehledu, ukazují nejlepší nápady a designová řešení.

Velmi důležitý první dojem: brána do dvora soukromého domu

Brána nebo brána by neměla vypadat obrovsky. Jejich velikost by měla být volena v poměru k hlavnímu plotu. Před branou musí být nutně malá plošina, ze které vede cesta přímo do domu.Minimální šířka vrat je 70 cm. Už byste neměli dělat, v takové křídlo bude obtížné vytlačit prostřednictvím nákupních balíčků.

brána je instalována na vnitřní plot, může být poměrně malá, dokonce symbolická

Jaké materiály se používají pro krásné brány a branky? Dřevo je jedním z nejběžnějších materiálů. Je-li použit při návrhu závitu - může mít velmi atraktivní design.

Pokud neexistují žádné dovednosti v oblasti navlékání, použijte hotové režijní prvky, které lze nalézt v prodeji

Kované brány a branky vypadají velmi atraktivně. Kovová krajka vypadá draho a elegantně.

Náklady na tento výrobek jsou poměrně vysoké, doba používání je však prakticky neomezená

Plastové dveře jsou velmi lehké. Obvykle je tento materiál upevněn na kovovém rámu a ozdoben kovanými dekoracemi.

Foto původní brány: